Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte v našem internetovém obchodě fotbal, které prodávají fotbalových dresů a kopačky. Přečtěte si prosím následující podmínky (dále jen „Podmínky“) před použitím této webové stránky pečlivě. Používáním této webové stránky nebo jakýkoli sub-site k dispozici na těchto webových stránkách, uživatel ( „Uživatel“ nebo „vy“) přijímá bez omezení nebo kvalifikace, že podmínky stanovené níže, a všechny další podmínky stanovené v každém sub -site. Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami, měli byste opustit webové stránky.


Registrace

Budete se muset zaregistrovat u nás objednat u produktů prostřednictvím této webové stránky.


Na oplátku za což vám umožní používat naše webové stránky a využívat naše služby, souhlasíte s tím, že veškeré informace, které nám poskytnete o sobě kdykoli budou pravdivé, přesné, aktuální a úplné, a že zajistí, aby tyto informace byly stále přesné a aktuální k datu. Je-li nesprávné informace poskytnuté jakékoliv smluvní závazek musíme okamžitě neplatná.


Podmínky registrace

Jste-li mladší 18 let, musíte požádat své rodiče nebo opatrovník před sebou:

1. E-mailem na webových stránkách, nebo se nás zeptat na e-mail pro vás něco;

2. Zaslání jakékoliv informace pro nás;

3. koupíte cokoliv online


Nadále používat tuto stránku a některou z nabízených služeb, potvrzujete, že jste obdrželi souhlas vašich rodičů nebo opatrovníka. Upozorňujeme, že všechny nezletilé osoby se doporučuje projednat tyto podmínky s rodiči, než se dokončí registrační proces.


Smíšený

Tyto podmínky spolu s naší pomocí sekce a ochrany osobních údajů obsahovat plné a úplné porozumění mezi my a vy. Žádná rada nebo informace, ať už ústní nebo písemné, které získáte prostřednictvím či z webových stránek nebo z jakýchkoli rozhovorů s našimi zaměstnanci budou pracovat měnit tyto podmínky. Tyto podmínky spolu s naší pomocí sekce a Zásadami ochrany osobních údajů a všech smluv uzavřených v rámci těchto zajistí ve prospěch všechny nástupce a nabyvatele našich stránek.


e-mailovou službu

V situacích, kdy jsme vám dává možnost upsat své e-mailové služby, která vás bude aktualizovat s zprávy nebo informace, které považuje za zajímavé pro vás, vaše používání obsahu přijaté prostřednictvím e-mailové služby bude v souladu s těmito Podmínkami ,