Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Barkley bude nosit fotbalové tričko č. 8 v týmu Chelsea

Posted By 0 on Monday 08th January 2018

Včera klub Chelsea oficiálně oznámil, že středopolistka Everton Rose Barkleyová oficiálně vstoupila do Blues. Když Buckley opustil Everton jen šest měsíců před svou smlouvou s Evertonem a zranil všechny Evertonovy zranění v této sezóně, Chelsea vyhrál mezinárodní Anglii za pouhých 15 milionů liber. Rose - Barkley v týmu Chelsea bude nosit č. 8 fotbalovou košili, jako anglický rodák, Rose - Barkley přirozeně ví, co Chelsea je číslo 8 fotbalová košile znamená. Toto číslo kdysi patřilo k úžasné osobnosti Chelsea - Frank Lampard!Dětské fotbalové dresy komplet, košile pro děti jsou vždy vítány.


Jako nejúspěšnější hráč v historii Chelsea se Lampard věnuje veškeré své kariéře Blues. V roce 2001, Lampard, 22, opustil nepokojný West Ham United do Chelsea. Chelsea v té době není tolik peněz jako nyní, tým se potýká ve středním proudu ligy. Ale Lampard nikdy neovládal své odhodlání hrát na Chelsea. Od roku 2001 do roku 2014 hrál Lampard celkem 13 sezón v Chelsea. Vedl tým Chelsea vyhrál mistrovství Premiership tři vítězství a v sezóně 2011-12 vedl tým na summit Evropy.Dětský fotbalový dres Chelsea, máme pro nás různé fotbalové košile.


Jako záložník, Frank Lampard může být dobrým hráčem v obraně během zápasu, s ostře dlouhým výstřelem na útočném konci, vždycky schopný vstřelit tým za nejdůležitější okamžiky a zůstává držitelem skóre Chelsea. Nicméně, na rozdíl od průměrné ofenzivní avantgardy, Frank Lampard obranný stejně dobrý, přesné řeší a jeho soudy a midfield dispečink, docela obecný styl. Lampardův vrchol v roce 2005, kdy Lampard dosáhl 19 branek pro Chelsea a vyhrál 16 asistencí, což vedlo tým k získání titulu Premiership. S vynikajícím výkonem roku získal druhé místo v soutěži Zlatý glóbus a FIFA World Player Awards.Dětské fotbalové dresy s potiskem, vložte svého hrdinu na košili.

 

Barkley-bude-nosit-fotbalove-tricko-c-8-v-tymu-Chelsea

Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!