Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Chvála Domácí Dres Manchester United 2018-19

Posted By on Tuesday 21st August 2018

Před měsícem oznámila klub Manchester United nový tým domácího dresu pro sezónu 2018-19. Fotbalové Dresy Manchester United levně připomíná 140. výročí klubu. V roce 1892 nastoupil Manchester United do nejvyšší ligy v Anglii, první divizi. V 1902, tým změnil jeho jméno na nyní-slavný Manchester United a v roce 1910 vstoupil na ikonický Old Trafford stadion.


Nový dres bude debutovat na letním turné Manchester United v USA. Bohaté strukturní tkaniny živě ukazují černý až červený gradient, černé šortky a červené a černé ponožky.


V slavné historii klubů Manchester United je mnoho skvělých momentů, ale žádný z nich není důležitější než 1878, kdy byl klub založen. Toto Dětský dres Manchester United 18/19 platí hold do roku, kdy byl klub založen a 140 let úspěšně vystupuje ve fotbalu.


Železniční model TAG pochází z původu klubu, který ukazuje, jak inovativní je dresový design - zachytit nádherný moment z minulosti a přepracovat ho do Dětské Dresy Fotbalové pro příznivce týmu. Není pochyb o tom, že se fanoušci do něj zamilují.Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Fotbalové Dresy Manchester United levně, Dětský dres Manchester United 18/19, Dětské Dresy Fotbalové