Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Liverpool je ochoten prodat Sturridge, ale nebude si pronajmout

Posted By 0 on Wednesday 10th January 2018

Liverpool je připravena vyhodnotit nabídky družstev pro Daniel Sturridge v zimním transferu, ale Liverpool není ochotný pronajmout Danny podle insiderů. Ostatní kluby mají zájem podepsat Daniel Sturridge a dva týmy nyní zvažují, zda jim nabídnou nabídku. Současně existuje mnoho klubů, které chtějí najmout Danny, ale Liverpool nechce, aby dva lidé opustili tentýž čas, protože Jürgen Klopp nechce, aby Liverpool chyběl hráče v útočné frontě za druhou polovinu sezóna. Zároveň je to také myšlenka Fotbalové dresy pro děti podporovatel.

Budoucnost Danielu Sturridgeho v Liverpoolu byla uplynulých 1,5 let předmětem vnějšího hovoru, ale hráč z Anglie se nemohl dostat do sestavy Jürgena Kloppa. V této sezoně hrál pouze 5krát jako startér ve hře Premier League. V posledních 8 zápasech Daniel Sturridge nebyl schopen vstoupit do seznamu startujících hráčů. Aby mohl hráč dostat stabilní šanci hrát, může zvážit opuštění Liverpoolu, konec konce letního světového poháru. Levné Dětské Fotbalové Dresy Liverpool fanoušci budou cítit líto, ale i velmi sympatických hráčů.

Poté, co Danny Ings utrpěl dvě těžké poranění kolena, nyní získal svou fyzickou kondici ve hře. Zdá se, že překonal Daniel Sturridge v Liverpoolu svých hráčů. V posledních dvou zápasech vstoupil do seznamu Liverpoolu. Další fotbalové informace můžete sledovat na našich webových stránkách. Současně poskytujeme online nákup služby Dětské fotbalové dresy s potiskem . K dispozici jsou také možnosti získání různých slev na produkty, kliknutím na odkaz získáte další informace.

 

Liverpool-je-ochoten-prodat-Sturridge-ale-nebude-si-pronajmout-Ings

Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!