Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Messi nemůže vyhrát 2018 World Cup sám

Posted By on Thursday 19th April 2018

Jak všichni víme, ačkoli Argentina má nejlepšího hráče na světě, argentinský národní tým je velmi těžké vyhrát mistrovství světa ve fotbale pouze s Messi. Koupit si fotbalové dresy Argentina reprezentace, která mu přejeme dobrou pozici ve Světovém poháru!


Argentina nedávno zvítězila v nedávném přátelském zápase. Skóre 1: 6 prohrálo Španělsko a v této hře Messi nehrála. Předseda argentinské fotbalové asociace Tapia řekl: "Fotbalový svět se změnil. Máme nejlepší hráče na světě, ale musíme mu pomoci. Messi nemá žádnou možnost vyhrát Mistrovství světa v rukou. Messi je velmi zralý. Je pro nás ctí mít ho. Je naší hvězdou číslo jedna a má ambice. Potřebuje vyhrát světový pohár. "


Prezident Argentinské fotbalové asociace také hovořil o změně Argentiny ve koučování. "V týmu, který se dostal do světového poháru, jsme jediným týmem, který zažil tři trenéry. Ostatní týmy se uchovaly čtyři roky. Stabilita byla hodně práce. "


Argentina dosáhla finále na mistrovství světa v Brazílii, ale poslední chvíle se nepodařilo. V tomto Světovém poháru je jejich cílem vyhrát šampionát. I kdyby však argentinský národní tým nevstoupil do semifinálů, není to selhání a pokud argentinský národní tým vstoupí do semifinále, bude to skvělý úspěch! S blížícím se Světovým pohárem bude nejlepší Dětský fotbalový dres Messi!


Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: fotbalové dresy Argentina reprezentace, Dětský fotbalový dres Messi