Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Podrobná analýza Dres Nigérie MS 2018

Posted By on Monday 11th June 2018

Na konci světového poháru v Rusku zahájila Nigerijská fotbalová asociace nový Dres Nigérie MS 2018 v Nigérii. Odvážný, zábavný, optimistický a elegantní, tato slova mohou být použita k popisu kulturní konotace Nigérie. Dnes se tyto duchy stále opakují a předává nigerijská diaspora v Anglii, Spojených státech a zbytku světa. Tato fúze energie dala Nigérii nový titul, NAIJA.


Je ctí nosit zelený a bílý nigerijský národní tým dresu. Letní soutěž není jen snem hráče, ale také sny našich fanoušků. Ať už máte rádi fotbal nebo ne, nigerijský tým s jeho nekonečným potenciálem a nekonečným kouzlem touží získat podporu každého. Nákup Fotbalove Dresy Nigérie MS 2018 je pro ně nejpřímější podporu!


Nigérie 333 je plná vitality a symbol týmu znovu nastavil svou barvu. V podstatě je vzhled domácích dresů interpretován touhou ukázat skromné ​​štěstí. Zelená košile domácího dresu Nigérie, černobílý pruhovaný rukáv inspirovaný křídly orla, je sublimován abstraktními vzorky peří a světlými barvami a pole může přilákat pozornost. Zahrnuje Nigerijský národní postoj do designu fotbalové dresy Nigérie.Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Dres Nigérie MS 2018, Fotbalove Dresy Nigérie MS 2018, fotbalové dresy Nigérie